Koncentrat grzybowy 110g
search
  • Koncentrat grzybowy 110g

Koncentrat grzybowy 110g

6,56 zł
Brutto

Koncentrat grzybowy jest to produkt przygotowany z różnych rodzajów grzybów leśnych. W jego składzie znajdziemy aromatyczne i pyszne borowiki, kuszące podgrzybki  oraz wyśmienite koźlarze. Jest to produkt zdrowy, ponieważ wyprodukowany jest z grzybów pochodzących z czystych ekologicznie polskich lasów, a do jego produkcji nie zostały użyte środki konserwujące.

Ilość

KONCENTRAT GRZYBOWY

Masa netto: 110 g

Koncentrat grzybowy jest to produkt przygotowany z różnych rodzajów grzybów leśnych, które po dokładnym rozdrobnieniu, zagęszczeniu i doprawieniu, dozowane są do słoików. W jego składzie znajdziemy aromatyczne i pyszne borowiki, kuszące podgrzybki  oraz wyśmienite koźlarze. Jest to produkt zdrowy, ponieważ wyprodukowany jest z grzybów pochodzących z czystych ekologicznie polskich lasów, a do jego produkcji nie zostały użyte środki konserwujące.

Doskonały do sporządzania zup i sosów oraz jako dodatek do bigosu i nadzienia pierogów. 

Skład: Grzyby leśne w zmiennych proporcjach ( borowik szlachetny, podgrzybek brunatny, koźlarz czerwony), sól, przyprawy.

17 Przedmioty
Nowy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć