Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych

Klientów i pracowników!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, wprowadziliśmy szereg działań profilaktycznych, mających na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Jesteśmy przekonani, że podjęte działania pozwolą nam bezpiecznie wspierać mieszkańców Gdańska w tym trudnym czasie.

Dostawa bezkontaktowa

W celu ograniczania kontaktu, wprowadziliśmy dostawy bezkontaktowe, co oznacza, że nasi kierowcy, którzy dostarczają zamówienia, nie wchodzą do mieszkań i domów, zostawiają zakupy pod drzwiami i bezwzględnie zachowują bezpieczną odległość.

Klienci mają możliwość dokonania płatności online.

Jak to działa?

  1. Kierowca postawi Twoje zakupy pod drzwiami i poinformuje o ich dostarczeniu (zadzwoni dzwonkiem lub pod wskazany numer telefonu).

  2. Następnie oddali się na bezpieczną odległość 2 metrów.

  3. Otwórz drzwi, odbierz zakupy i poinformuj kierowcę, że może jechać dalej.

  4. Wszystkie wątpliwości związane z zamówieniem możesz kierować do Biura Obsługi Klienta, na adres sklep@e-market24.com.pl. Dzięki temu ograniczysz kontakt z kierowcą, a ten będzie mógł szybciej dostarczyć zakupy tym, którzy na nie czekają.

Dodatkowe procedury sanitarne

Zgodnie z zaleceniami WHO i Głównego Inspektora Sanitarnego, wdrożyliśmy szereg dodatkowych działań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa.

  1. Wszyscy kierowcy, zarówno przed, jak i po każdej dostawie mają obowiązek zdezynfekowania dłoni oraz wszystkich urządzeń, z których korzystają

  2. Wszyscy pracownicy magazynu są zobowiązani do pracy w rękawiczkach ochronnych i systematycznej dezynfekcji rąk.

Zapewniamy, że wszyscy nasi pracownicy z najwyższą starannością przestrzegają obowiązujących zasad higieny i bhp, a podjęte kroki zostały wdrożone jedynie w celu wzmożonej ochrony zdrowia pracowników oraz klientów.

Dostępność produktów na stronie

Wierzymy, że szczególnie w tym trudnym czasie, naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości dostaw. Każdego dnia przyjmujemy setki  produktów do naszego magazynu, dzięki czemu stale zwiększamy dostępność produktów na naszej stronie. 

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zobowiązujemy się do bieżącej informacji na temat podejmowanych przez nas działań.