Zielona herbata liściasta 100g Powiększ do pełnego rozmiaru

Zielona herbata liściasta 100g

Nasza herbata zielona to kompozycja naturalnych liści herbacianych, pochodzących z zielonych plantacji Chin. By powstała herbata zielona, liście przerabia się najpóźniej w godzinę po ich zerwaniu, nim zaczną fermentować. Dzięki temu, że listki herbaty zielonej nie są poddawane fermentacji, zachowują się w nich niemal wszystkie cenne substancje.

Więcej szczegółów

19 dostępnych

4,89 zł

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

ZIELONA HERBATA LIŚCIASTA

Nasza herbata zielona to kompozycja naturalnych liści herbacianych, pochodzących z zielonych plantacji Chin. By powstała herbata zielona, liście przerabia się najpóźniej w godzinę po ich zerwaniu, nim zaczną fermentować. Dzięki temu, że listki herbaty zielonej nie są poddawane fermentacji, zachowują się w nich niemal wszystkie cenne substancje. To przede wszystkim wyjątkowy zestaw polifenoli o różnorodnym działaniu oraz katechiny, silne antyoksydanty. Są też garbniki, alkaloidy, lipidy, aminokwasy, teina, witaminy (A, B, C, E), liczne mikroelementy (wapń, potas, miedź, cynk, mangan, fluor). Ten bogaty zestaw składników sprawił, że zielona herbata zyskała uznanie w oczach naukowców, którzy wciąż odkrywają jej nowe właściwości. Ma ona subtelny, delikatny smak i aromat. Jest odpowiednia do codziennej konsumpcji o każdej porze. Rano obudzi do życia a wieczorem wyciszy i uspokoi.


Masa netto: 100 g
Składniki: herbata zielona.
Kraj pochodzenia: Chiny.
Data minimalnej trwałości i nr partii podane na opakowaniu.
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.
Sposób przygotowania: Do czajniczka wsypać herbatę w porcji 1 łyżeczka na osobę. Zalać przegotowaną wodą o temperaturze 85ºC i parzyć od 2 do 3 minut. Przed nalaniem do filiżanek napar dokładnie wymieszać.
Producent: ROGER Sp. z o.o., ul. Pogonowskiego 5/7, 90-745 Łódź.