Zielona kawa ziarnista pigwa 150g Powiększ do pełnego rozmiaru

Zielona kawa ziarnista pigwa 150g

Zawarty w zielonej kawie kawas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie glukozy, przez co zmniejsza kumulację w organizmie zapasów węglowodanów i tłuszczów oraz sprzyja nasileniu spalania tkanki tłuszczowej.Efekt ten dodatkowo wzmacniany jest przez kofeinę, która od dawna zaliczana jest do substancji pobudzających metabolizm. Nasza przewaga to ziarna bardzo dobrej Arabiki i przebadana, sprawdzona jakość

Więcej szczegółów

11 dostępnych

10,43 zł

15 Inne produkty w tej samej kategorii:

KAWA ZIELONA ZIARNO PIGWA

masa netto: 150g

Zielona kawa to ziarna kawowca niepoddawane procesowi palenia, dzieki czemu zachowują naturalny smak i aromat. Zachęcamy do spożywania naparu z zielonej kawy wszystkich, którzy cenią sobie te walory. Można go podawać na gorąco jak i na zimno. Te same ziarna kawy można parzyć nawet trzykrotnie. Do czasu kolejnego parzenia zaleca się przechowywać je w lodówce.

Zawarty w zielonej kawie kawas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie glukozy, przez co zmniejsza kumulację w organizmie zapasów węglowodanów i tłuszczów oraz sprzyja nasileniu spalania tkanki tłuszczowej. Efekt ten dodatkowo wzmacniany jest przez kofeinę, która od dawna zaliczana jest do substancji pobudzających metabolizm.

 Nasza przewaga to ziarna bardzo dobrej Arabiki i przebadana, sprawdzona jakość.

Właściwości:

- Wspomaga odchudzanie
- Blokuje wchłanianie części węglowodanów z pożywienia
- Działa antyoksydacyjne

Sposób przygotowania:

Ze względu na wysoką twardość ziaren nie zaleca się mielenia w młynkach. Do rozdrobnienia można użyć moździerza. Można też parzyć całe ziarna.

Do czajniczka wsypać ziarna w proporcji 1 łyżeczka na sobę. Zalać świeżo przegotowana wodą i parzyć od 7 do 10 minut. Przed nalaniem do filiżanek napar należy zamieszać.

skład: kawa zielona (ziarno), aromat.