Ocet  z  wina czerwonego 6% 250ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Ocet z wina czerwonego 6% 250ml

Ocet z wina czerwonego ma barwę delikatnie rubinową. Posiada kwaśny smak, z subtelną nutą wina. Ocet z wina czerwonego jest mocniejszy niż ocet z wina białego. Dobrze komponuje się ze świeżymi ziołami i suszonymi owocami. Stanowi doskonałą bazę do sosów oraz marynat do mięs. Opis produktu: Ocet z wina czerwonego to produkt otrzymany przez naturalną fermentację octową wina gronowego czerwonego.

Więcej szczegółów

24 dostępnych

4,35 zł

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

OCET WINNY CZERWONY 250ml

Ocet z wina czerwonego, kwasowość 6%

Ocet z wina czerwonego ma barwę delikatnie rubinową. Posiada kwaśny smak, z subtelną nutą wina. Ocet z wina czerwonego jest mocniejszy niż ocet z wina białego. Dobrze komponuje się ze świeżymi ziołami i suszonymi owocami. Stanowi doskonałą bazę do sosów oraz marynat do mięs. Opis produktu: Ocet z wina czerwonego to produkt otrzymany przez naturalną biologiczną fermentację octową wina gronowego czerwonego.

Idealny do sałatek. Bazę dla czerwonego i białego octu stanowią starannie wyselekcjonowane wina. Ocet otrzymuje się w wyniku trwającego wiele miesięcy, naturalnego procesu dojrzewania. Badania naukowe stwierdziły, że wpływa na wiele reakcji metabolicznych, a przyprawiane nim dania mogą być środkiem profilaktycznym przeciw przeziębieniom.

masa netto: 250ml

kraj pochodzenia: Polska

skład: Ocet winny, przeciwutleniacz(pirosiarczyn sodu) zawiera dwutlenek siarki i siarczany.

Pewien osad jest dopuszczalny i gwarantuje autentyczność octu wyprodukowanego z wina.

Kwasowość 6%

Producent: Polska