Ocet balsamiczny 6% 250ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Ocet balsamiczny 6% 250ml

Delikatnie kwaskowy smak przełamany nutą słodyczy stanowi idealny dodatek do świeżych owoców, takich jak truskawki, melon czy gruszka oraz surówek. Opis produktu: Ocet balsamiczny to produkt otrzymany przez naturalną biologiczną fermentację octową wina jabłkowego z dodatkiem skoncentrowanego moszczu jabłkowego, ekstraktu z rodzynki, karmelu i aromatu.

 

Więcej szczegółów

23 dostępnych

5,55 zł

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

OCET BALSAMICZNY 250ml

Ocet balsamiczny z naturalnej fermentacji,  kwasowość 6%

Delikatnie kwaskowy smak przełamany nutą słodyczy stanowi idealny dodatek do świeżych owoców, takich jak truskawki, melon czy gruszka oraz surówek. Sałatka Caprese z pachnących pomidorów z delikatną mozzarellą i świeżymi ziołami oraz właśnie octem balsamicznym to smak znany na całym świecie! Opis produktu: Ocet balsamiczny to produkt otrzymany przez naturalną biologiczną fermentację octową wina jabłkowego z dodatkiem skoncentrowanego moszczu jabłkowego, ekstraktu z rodzynki, karmelu i aromatu.

masa netto: 250ml

kraj pochodzenia: Polska

skład: Ocet jabłkowy, koncentrat jabłkowy, barwnik karmek E105d (zawiera dwutlenek siarki i siarczany), ekstrakt rodzynki. Osad jest wynikiem naturalnych procesów.

Producent: Octim